100 грн. на рахунок при підключенні інтернету від Best

helpus-1024x552

У нашому комплексі вибір інтернет-провайдеру невеликий, а якщо бути точним, то один - Best. На щастя не найгірший варіант, тому цілком можна радити всім. У них є цікава акція, згідно якої два абоненти можуть отримати по 100 грн., детальні умови акції «Приведи друга»:

У рамках акції, кожен існуючий абонент, що порекомендував своєму знайомому підключитися до Міської комп’ютерної мережі «Бест», отримує бонус — 100 гривень на рахунок, новий абонент — так само отримує бонус у розмірі 100 гривень на свій абонентський рахунок…

Хоч гроші і невеликі, але зайвими не будуть, тож пропоную свої дані для участі в Акції. Для цього при оформленні заявки потрібно повідомити менеджеру, що приймаєте участь в акції «Приведи друга» і вказати дані друга:

  • Договір — № 47996
  • ПІБ — Пчолкін Віталій

Потім, після підключення та першого платежу, потрібно зателефонувати менеджеру та активувати бонуси. Ніяких «підводних каменів» немає, перевірив — обоє отримали по 100 грн. на рахунок.

Дякую за увагу!

Подати заявку на підключення

3 thoughts on “100 грн. на рахунок при підключенні інтернету від Best

  1. Привет всем лохам жк Центральный!Грустно созновать что я среди вас! Круто ведь за свои деньги построить жк а авто ставят все кому не лень ( кроме жителей — лохов жк Центральный). Я на сегодняшний день насчитал только 10 авто не с нашего жк! «Лохи танцуют ломбаду»!Сердючка права! По поводу заезда авто под порадники- Ребята! Заезжают сами жильцы! И опять таки танцую ламбаду!

  2. И еще! Охрана — это хорошо и нужно! Но когда все созреют для этого вопроса охранять будет не чего — ни картин ни фонарей ни скамеек….жк центральный по сравнению жк Буча квартал превращается в полный отстой!Извините но это так! :cry: :cry: :cry:

Добавить комментарий