Шафи-купе. Порекомендуйте майстрів

Головна Форум Барахолка Шафи-купе. Порекомендуйте майстрів

В этой теме 26 ответов, 10 участников, последнее обновление Картинка профиля Віталій Віталій 1 год, 9 месяцев назад.

Просмотр 20 сообщений - с 1 по 20 (из 27 всего)
  • Автор
    Картинка профиля AlexisAlexis
    Участник

Привіт Шановним Сусідам!!! Шукаю не дорогих майстрів, що роблять шафи-купе. Порекомендуйте, будь-ласка. Дякую наперед!!!! Олександр (097) 642-18-48; (095) 493-59-46; (093) 549-17-12.

Картинка профиля ВіталійВіталій
    Администратор форума

Привіт! Вже мав декілька розмов з представниками різних фірм, висновок такий для себе зробив —

Олександр з «Маліна-меблі» — +380 (66) 993 34 88

По-перше, дуже приємно було спілкуватися з людиною, котра «горить» різними ідеями і намагається зрозуміти та випрацювати дійсно зручний варіант, особливо дивлячись на мої непрості задумки… По-друге, відчувається зацікавленість саме в ринку Бучі, чого я не відчув у спілкуванні з іншими «київськими» фірмами.

Ціна теж мене цілком влаштувала, якщо будемо кооперуватися, то обіцяв знижку всім мешканцям нашого комплексу :dance: До того ж в групі Вконтакті постійно якісь акції та знижки, подивися обов’язково — https://vk.com/mebel_malina

Вже домовилися про кухню, плануємо брати всі меблі в нього) Раджу короче!

Участник

Дякую Віталік!!! Був у мене Саша, сподобався підхід до роботи, активний і відчувається, що спеціаліст своєї справи. Замовив у нього шафу-купе, вже дав передплату. Дякую за рекомендацію!!!

Администратор форума

От і чудово, гадаю на наших замовленнях і інші мешканці отримають знижку!)

Участник

Згідний на всі сто!!!

Картинка профиля Max11Max11
    Модератор

Тоже скоро буду заказывать шкаф купе. Отпишитесь как выполнит кому-то заказ.

Администратор форума

Сашко, ну як там — вже виконали замовлення? Які враження від виконання замовлення?

Участник

Дуже задоволені!!!! Саша професіонал у своїй справі!!! Все виконано на дуже високому професійному рівні і в строки!!! Буду рекомендувати всім сусідам!!! Відгук з фото скину завтра.

Администратор форума

Дуже задоволені!!!! Саша професіонал у своїй справі!!! Все виконано на дуже високому професійному рівні і в строки!!! Буду рекомендувати всім сусідам!!! Відгук з фото скину завтра.

Супер) Тепер ще спокійніше)) Чекаю фото

Участник

Доброго Дня Шановні сусіди!!! Починаючи цю тему «Шафи-купе. Порекомендуйте майстрів» шукав реально професіоналів, які зроблять за недорого і якісно шафу-купе. Довго шукав кого вибрати і зупинився на Олександрі з “Маліна-меблі” – +380 (66) 993 34 88, https://vk.com/mebel_malina Залишилися дуже задоволені роботою Олександра і його команди. Люди — професіонали своєї справи і це відчувається починаючи від замірів і до самої установки. Олександр підказував як краще буде для нас, дуже уважний до дрібниць — а це дуже важливо у любій справі. Також варто зазначити, що «Маліна-меблі» дуже дорожить своїм ім’ям, тому роблять все якісно. Щодо строків — то виконали роботу навіть раніше вказаної дати в договорі. Щодо ціни то існує система знижок і як сказав Олександр — жителі ЖК «Центральний» будуть мати знижку. Знаю, що Олександр з командою дуже багато меблів встановлювали у ЖК «Річ Таун» і є багато позитивних відгуків: https://vk.com/topic-13249006_26660708 https://vk.com/topic-4334226_29728271. Ще раз хочеться подякувати ща чудово виконану роботу і рекомендуємо всім!!! Додаю декілька фото:

Вложения:
    You must be logged in to view attached files.
    Картинка профиля VanilkaVanilka
    Участник

Мы тоже заказали шкаф-купе в «Малина-мебель» и остались очень довольны качественной работой и сроками выполнения заказа. Приятно порадовала предоставленная скидка. Отдельная благодарность Александру за помощь в выборе, а также оперативность — шкаф нам сделали за 1 неделю !!! (вместо 30 дней по договору) :yahoo: Также хотелось бы отметить высокое качество работы сборщиков. В общем, мы всячески рекомендуем «Малина-мебель»! :good:

Картинка профиля Alexandr MalinaAlexandr Malina
    Участник

Фото-отчет по заказу №294

специально для жителей комплекса ЖК «Центральный» г.Буча

https://vk.com/album-4334226_218797739

Спасибо за внимание. С ув. администрация «Малина-мебель».
    vk.com/mebel_malina

Вложения:
    Картинка профиля Alexandr MalinaAlexandr Malina
    Участник

Фото-отчет по заказу №302

специально для жителей комплекса ЖК “Центральный” г.Буча

https://vk.com/album-4334226_218797739

Спасибо за внимание. С ув. администрация “Малина-мебель”.
    vk.com/mebel_malina

Вложения:
    Картинка профиля ELVISELVIS
    Участник

Согласен)). С Сашей Малиновскийм приятно иметь дело)) Рад, что я выбрал его по мебели. Ответственный подход. Для меня главное практичность предложенных решений, сроки исполнения, соотношение цена/качество. Для жены — дизайн)).

Администратор форума

Хехе, виграв в конкурсі додатково -1000 грн. при замовленні в групі ВК — https://vk.com/mebel_malina?w=wall-4334226_2550

Ще один бонус у виборі Малини)))

Картинка профиля СергійСергій
    Участник

Мы тоже заказали шкаф в «Малина-мебель» и остались очень довольны качественной работой :good:

Участник

Участник

Замовив меблі у «Малина-мебель» . Качеством задоволений. Рекомендую.

Картинка профиля ФедорФедор
    Участник

Все так нахваливают эту компанию, даже подозрительно стало…не реклама ли?

Администратор форума

Все так нахваливают эту компанию, даже подозрительно стало…не реклама ли?

Ні, просто після встановлення Олександр просить залишати відгуки, тому тут така активність) Незабаром і я поділюся своїми враженнями, ванну і кухню вже встановили, трохи приберемося і пофоткаю) Не сумнівайтеся, гідна фірма! :good:

Просмотр 20 сообщений - с 1 по 20 (из 27 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.