Шафи-купе. Порекомендуйте майстрів

Головна Форум Барахолка Шафи-купе. Порекомендуйте майстрів

В этой теме 26 ответов, 10 участников, последнее обновление Картинка профиля Віталій Віталій 1 год, 9 месяцев назад.

Просмотр 7 сообщений - с 21 по 27 (из 27 всего)
  • Автор
    Картинка профиля Alexandr MalinaAlexandr Malina
    Участник

Вот еще тут у нас есть отзывы, вступайте в группу, кто хочет или добавляйтесь в друзья…
    http://vk.com/topic-4334226_29728271
    http://facebook.com/mebelmalina?sk=reviews

• Этот ответ был изменен 1 год, 11 месяцев назад от Картинка профиля Alexandr Malina Alexandr Malina.
    Участник

Фото-отчет по заказу №314

специально для жителей комплекса ЖК “Центральный” г.Буча

https://vk.com/album-4334226_218797739?rev=1

Спасибо за внимание. С ув. администрация “Малина-мебель”.
    vk.com/mebel_malina

Картинка профиля sabinasabina
    Участник

Спасибо Александру «Малина Мебель» за действительно качественно проделанную работу. Заказывала два шкафа купе и прихожую. Много вариантов было предложено. Монтажники быстро все установили. Буду заказывать ещё. Рекомендую!!! :good:

Участник

Спасибо Сабина! Вот и фото:

Фото-отчет по заказу №375

Картинка профиля ВіталійВіталій
    Администратор форума

Добре що Саша написав і я згадав що давно мав зробити — написати свій відгук. Кухня наша вже стоїть, функціонально майже завершена, але ще не «обжита») — залишилося сховати ті жахливі вентиляційні труби і придбати духову шафу, але менше з тим.

Про роботу з Олександром я буду писати тільки добрі речі, бо ми дуже раді що він трапився на шляху нашого вибору! Перед тим як додам фотографії хочу пояснити «особливості» нашої кухні і чому саме Олександр реалізував наші ідеї в життя.

Ми з дружиною пересуваємося на інвалідних колясках і живемо самостійно, тому правильно сконструювати меблі дуже важливо для нашого комфорту, адже по факту використовувати можна тільки нижні шафи. Із нюансів — саме через те, що потрібно під’їхати під раковину в неї відсутні полички та фасад, але то зручно.

Взагалі ми довго моніторили пропозиції на ринку меблів, і як це не дивно, але ми не знайшли жодної фірми, яка мала хоч би якийсь досвід проектування та виготовлення кухні для людей на колясках :) За кордоном то є норма, тому взявши до уваги пропозиції гугла ми разом спроектували нашу кухню.

Результат цілковито нас задовольнив — ми просто в захваті, я б навіть так сказав! Поки ми проектували Сашко нарахував нам знижку + я ще й рандомно переміг у конкурсі в контакті (-1000 грн.), тому підсумкова вартість нас дуже вразила.

Буду радити всім і всюди! Далі буде ще…

Вложения:
    You must be logged in to view attached files.
    Картинка профиля УлянаУляна
    Модератор

О Малина мебель.
    Заказали у ребят, уже второй раз! Сказать, что все было на высоте — мало! Все было по-семейному! Внимание ко всем деталям, скорость и дельные советы! Огромное спасибо, что пошли на встречу и уложились в минимальные сроки!!!
    Будем заказывать еще!!!
    И, вот еще что… Спасибо Александру за подарок и готовность спасать своих клиентов в сложной ситуации! Александр знает, о чем я :)
    Человечность — это такая редкость сейчас…

Картинка профиля ВіталійВіталій
    Администратор форума

Ну власне те, що вийшло у нас для «робочого місця» від Маліни.

Правий верхній нижній ящик висувається, там МФУ знаходиться, щоб можна було сканувати)

Вложения:
    You must be logged in to view attached files.
Просмотр 7 сообщений - с 21 по 27 (из 27 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.