Увага! Збір коштів на охорону комплексу

Шановні сусіди!

На загальних зборах мешканців нашого ЖК ініціативна група повідомила декілька варіантів та проведених розрахунків вартості одного місяця охорони нашого комплексу з огляду на те, що ми наразі знаходимося у ЖЕК. Прямо під час обговорення мешканцями було запропоновано здавати одразу за три місяця суму в розмірі 170 грн., що було схвально підтримано більшістю і частку зібрано готівкою.

Повідомляємо Вам, що нарешті розпочато збір коштів для охорони нашого комплексу. Наразі ми маємо декілька охоронних фірм, які ідеально підходять по всім параметрам для охорони нашого комплексу. Поки не обрано остаточний варіант, так як постійно зважуються всі "за" і "проти" тієї чи іншої охоронної фірми.

Але всім відомо, що жодна фірма не буде працювати без передоплати, а також без спеціально обладненого робочого місця. Тому, для цього потрібно якнайшвидше зібрати необхідну кількість грошей.

Відповідальність за збір коштів та налогодження роботи охорони взяла на себе Карпишина Юлія, кошти можна перераховувати на її картку:

5168 7572 7302 0760 - Карпишина Юлія Олександрівна

Обов'язково вказати від кого платіж!

Наприклад: (номер картки) перевіряємо прізвище кому перераховуються кошти і в призначені пишемо: 1 буд. 1 кв.

Існують декілька варіантів поповнення:

  1. Ч/з приват 24. Вкажіть обов'язково від кого в призначенні.
  2. Ч/з термінал, якщо ви постійно користуєтеся послугами привату, достатньо вказати номер телефону, що зареєстрований в базі даних приват банку і термінал самостійно зазначить прізвище. Якщо ви жодного разу не користувалися послугами приват банку, тоді після оплати негайно дзвоніть і озвучте від кого платіж.
  3. Передати готівкою на подвір'ї нашого комплексу. Відповідальні будуть зазначені трохи згодом, можливо є бажаючі долучитися? Пишіть/дзвоніть

Платіж у якому не буле вказано ідентифікуючої інформації (від кого) зараховуватися не буде, він автоматично потрапляє в папку "невідомі" і деякий час буде чекати власника. Для того, щоб довести, що цей платіж від вас достатньо зберегти чек, або надіслати скріншот з приват24.

Карпишина Юлія
тел. (097) 068-96-16, (050) 652-95-50
Будинок 1, під'їзд 1
На форумі - Юлия (tatoshka)

5 thoughts on “Увага! Збір коштів на охорону комплексу

Добавить комментарий